Září 2010

Dvojčata a vícerčata-Sims2

30. září 2010 v 20:27 | julčaxD |  Sims 2-Tipy, Rady a Zajímavosti
Moc ráda hraju Sims2. Už se mi několikrát stalo, že se mi tam narodili dvojčata. Někdo tvrdí, že se to dá ovlivnit a že se dá ovlivnit i to jesi se narodí kluk, nebo holka. Někdo tvrdí, že dvojčata se rodí svobodným matkám. Ale mě se narodí většinou v rodině, takže nevim jesi to je pravda. Zaručený způsob, jak mít dvojčata je, stáhnout si Spirálu života a tam kliknout na mít dvojčata a s kým. Další věc která mi přijde zvláštní, je že se zatim nikomu koho znám, nenarodili víc jak dvojčata, ale bylo by divný, kdyby se nemohli narodit aspoň trojčata, ne?
Jesi o tom něco víte tak komentujte .

Téma týdne-Talentmania

29. září 2010 v 19:26 | julčaxD |  Téma týdne
Talentmania versus ČeskoSlovensko má talent. Spousta lidí se nekouká ani na jedno protože takovéhle soutěže nesledují, jiní lidé se zase koukají jen na Čs má talent nebo na Talentmanii, protože dávají přednost Nově nad Primou nebo Primě nad Novou. Ale znám i docela dost lidí kteří v neděli večer televizi přepínají a nemohou se rozhodnout na co se budou koukat (k těm lidem patřím i já ). Nakonec sem se rozhodla že sebudu koukat na Talentmanii.
Moderátor: Jak určitě všichni víte , moderuje jí Leoš Mareš. Dřív mi přišel super moderátor, ale poslední dobou už není tak cool jak předtím a musim uznat že primácký moderátoři jsou v něčem o dost lepší a vtipnější, ale na druhou stranu Leoš Mareš je nejslavnější moderátor v ČR.
Porota: Nejlepší porotci jsou podle mě Adela Banášová a Palo Habera. Je mi trochu líto, že z Česka tam není žádný pořádný porotce. Ne že bych Alenu Šeredovou neměla ráda, ale jak na ní, tak i na Troškovi jde dost vidět, že s porotcováním nemají zkušenosti.
Talenty: Někteří jsou fajt dobrý, ale jiný jsou teda nic moc. Přijde mi že je tam strašně málo zpěváků a naopak dost tanečních skupin, které se od sebe moc neliší a nejsou nic extra. Jednoho z nejlepších tanečníků, co se tam přihlásil, malýho rostomilího imitátora Michaela Jacksona, Alphonse Mboussu, vyhodili, což je dost škoda. Vystoupení v Talentmanii se mu možná moc nepovedlo, ale viděla sem ho vystupovat i jinde a taky sem s nim mluvila a musim uznat že je moc milej a sympatickej.
Takže komentujte, komentujte a nebojte se napsat i nesouhlasný komentáře, ráda si je všechny přečtu.  Za chyby se omluvám ale blog sem si založila teprv včera takže to nemůže bejt eště uplně perfektní .

O čem tu budu psát??

29. září 2010 v 18:51 | julčaxD
Takže o čem že vlastně budu psát?? Každý týden napíšu něco na téma týdne (pokud to bude něco o co se zajímám ), potom životopis nějaké slavné osobnosti a článek o svém vlastním tématu (hlavně o simsu ). Později budu psát i simíkovské komixy, ale to až časem . Hlavně doufám že se vám můj blog aspoň trochu líbí .

Upozornění

28. září 2010 v 20:09 | julčaxD
Jenom bych chtěla upozornit že všechny simíkovský věci si sama fotim a věci o celebritách hledám na oficiálních stránkách( který jsou většinou anglicky) takže mi to dá docela dost práce, proto od mě nekopírujete. Díky

Ahoj!! :)

28. září 2010 v 19:19 | julčaxD
Takže dneska sem si založila blog :-) bude to blog o celebritách a hlavně o simsu. :-) Takže doufám že se vám bude líbit :-)