Listopad 2010

Nej knížka? Hostitel!

30. listopadu 2010 v 16:55 | julčaxD |  Téma týdne
Tady je seznam podle mě nejlepších knížek:
1. Hostitel (Stephenie Meyerová)
2. Twilight saga- Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk, Krátký druhý život Bree Tannerové (Stephenie Meyerová)
3. Harry Potter-Kámen mudrců, Tajemná komnata, Vězeň z Azkabanu, Ohnivý pohár, Fénixův řád, Princ dvojí krve, Relikvie smrti ( Joane K. Rowlingová)
4. Atika ( Garry Kilworth)
5. Letopisy Narnie-Čarodějův synovec, Lev, čarodějnice a skříň, Kůň a jeho chlapec, Princ Kaspian, Plavba Jitřního poutníka, Stříbrná židle, Poslední bitva (C.S. Lewis)
6. Kronika rodu Spiderwicků-Klíč k určování kouzelných tvorů, Kámen ke koukání, Tajemství tety Lucindy, Strom ze železa, Mulgarath se zlobí a druhá serie-Rusalčina píseň, Obrovité potíže, Veličenstvo saň (Tony DiTerlizzi a Holly Blacková)

Hostitel

Knížka je víc psycho a dospělejší, než Twilight saga, kterou taky napsala Stephenie Meyerová. Vypráví jí duše jménem Poutnice, která se dostane na planetu Zemi, do těla Melanie. Zpočátku se nenávidí, ale pak se spřátelí. Knížka je hodně dojemná a smutná. Určitě bych jí doporučila všem, co mají rádi Twilight, ale i těm, kteří jí vůbec neznají, nebo se jim nelíbí, protože je zajímavě napsaná a ještě dlouho potom, co jsem jí přečetla jsem měla o čem přemýšlet :)
Hostitel

Kesha a Alex Carapetis se rozešli

29. listopadu 2010 v 15:00 | julčaxD |  Celebrity
Zpěvačka Kesha (23 let) se rozešla se svým přítelem rockerem Alexem Carapetisem (18 let). Dohromady se ale dali teprv v srpnu. O Keshe je známo, že má ráda zarostlé a tlusté muže. Alex její požadavky donedávna zpňoval, ale před nějakou dobou se prý začal chovat jako žena. To Keshu pobouřilo natolik, že se s ním rozešla.
kesha a alex carapetis

Miley Cyrus má nového kluka

28. listopadu 2010 v 14:31 | julčaxD |  Celebrity
Herečka Miley Cyrus (18 let) má nového kluka. Tím je nepříliš známý herec Avan Jogia (18 let). O tom, že spolu chodí se spekulovalo už koncem října, když spolu strávili Halloween, ale potvrdilo se to až 23.listopadu na oslavě Mileyiných 18.narozenin. Na party, která se konala v klubu Trousdale v Los Angels byly pozvány takové hvězdy, jako je například herečka  Demi Moore (48 let), její manžel herec  Ashton Kutcher (32 let), nebo zpěvačka Kelly Osbourne (26 let). Miley přesto věnovala většinu svého času Avanovi a několikrát se i dlouze políbili. Jakási Mileyina "kamarádka" sice řekla, že Miley má teď po rozchodu s hercem Liamem Hemsworthem (20 let) kluků dost a že s Avanem rozhodně nechodí, jen si užívá života, ale podle mě je to hloupost a určitě spolu chodí, jen nechtějí, aby to všichni věděli.
miley cyrus a avan jogia

John Travolta potřetí otcem!

27. listopadu 2010 v 15:00 | julčaxD |  Celebrity
Manželka herce Johna Travolty (56 let) herečka Kelly Preston (47 let) porodila 13.listopadu své třetí dítě, syna Benjamina. Porod proběhl podle scientologických zásad, protože John je silným vyznavačem tohoto náboženství. Chlapec se narodil v floridské nemocnici a vážil 3,7 kg. Doma mají John a Kelly 10-ti letou dceru Ellu Bleu. Minulý rok jim zemřel jejich mentálně postižený syn Jett (+ 16 let), při koupání se praštil do hlavy a na následky svého zranění zemřel.
john travolta, kelly preston a ella bleu travolta

American Music Awards Výsledky

26. listopadu 2010 v 15:00 | julčaxD |  Celebrity
21. listopadu se v USA přadávaliy ceny American Music Awards. Všechny převálcoval teprv 16-ti letý kanadský zpěvák Justin Bieber, který získal 4 ocenění. Dalé bodoval Usher (32 let) a Eminem (38 let), kteří získali každý 2 ocenění.
Nejlepší Soul/R&B album: Usher, Raymond v. Raymond
Nejlepší poprocková kapela: Black Eyed Peas
Nejlepší country zpěvačka: Taylor Swift
Nejlepší zpěvačka latinsko-americké hudby: Shakira
Nejlepší zpěvačka Soul a R&B: Rihanna
Nejlepší country zpěvák: Brad Paisley
Skokan roku: Justin Bieber
Nejlepší country kapela: Lady Antebellum
Nejlepší alternativní rockový umělec: Muse
Nejlepší zpěvák soul/R&b: Usher
Nejlepší hudebník roku: Justin Bieber
Nejlepší country album: Carrie Underwood, 'Play On'
Nejlepší zpěvák rap/ Hip-Hop: Eminem
Nejlepší pop/rock album: Justin Bieber, My World 2.0
Nejlepší pop/rock zpěvačka: Lady GaGa
Nejlepší rap/hip-hop album: Eminem, Recovery
Nejlepší soundtrack album: Glee, Volume 3 Showstoppers
justin bieber

Kate Winslet se rozešla s přítelem

25. listopadu 2010 v 15:00 | julčaxD |  Celebrity
Herečka Kate Winslet (35 let) se rozešla se svým přítelem modelem Louisem Dowlerem (34 let). Vydrželi spolu jen 4 měsíce. Proslýchá se, že Kate si s ním začala jenom proto, že se potřebovala vyléčit z rozvodu se svým manželem režisérem Samem Mendesem (45 let). Ze vztahu s Jimem Threapletonem (36 let) má dceru Miu (10 let) a s již zmíněným Samem Mendesem syna Joa(6let).
kate winslet a louis dowler

Konečně!

24. listopadu 2010 v 18:42 | julčaxD |  Moje kecy
Konečně jsem se dočkala! Ráno jsem zaspala a měla jsem blblou náladu. Vyjdu ven a na hlavu mi slétne první sněhová vločka. Byla jsem radostí bez sebe! Vykašlala jsem se na školu a užívala si několik krásných chvil. Bylo mi úplně jedno, že přijdu pozdě do školy, díky sněhu jsem měla dobrou náladu. Škoda jen, že hned roztál, ale i tak mám z prvního sněhu téhle zimy (v Praze) obrovskou radost. Moje teorie xD proč sněžilo je, že je 24.listopadu, přesně měsíc před Vánocema ♥ a tak to je dobrý znamení, že na Vánoce sněžit bude.

Christina Aguilera má hvězdu na chodníku slávy

24. listopadu 2010 v 15:00 | julčaxD |  Celebrity
19. listopadu přibila na světoznámém chodníku slávy další hvězda. Už 423. Patří zpěvačce Christině Aguileře (29 let), která za svou hvězdnou kariéru prodala 30 milionů alb a získala 5 ocenění Grammy
christina aguilera na chodniku slavy

Avril Lavigne je konečně rozvedená

23. listopadu 2010 v 17:05 | julčaxD |  Celebrity
Kanadská zpěvačka Avril Lavigne (26 let) je konečně rozvedená. V červenci 2006 se provdala za zpěváka kapely Sum 41 Derycka Whibleyho (30 let). Dlouho spolu, ale šťastní nevydrželi a začaly nekonečné hádky. Nakonec se v září 2009 rozešli a podali žádost o rozvod, který se vlekl až do teď. Naštěstí měli podepsanou předmanželskou smlouvu, takže Avril nepřije o svoje peníze, ani krásnou vilu v Beverly Hills. Zatímco Avril už vystřídla různé kluky (Wilmer Valderrama (30 let), Brandon Davis (30 let) a současný Brody Jenner (27 let)) Deryck je od rozchodu stále sám. Avril se s Deryckem kámoší už od jejích 17let, od 19let s ním chodila, takže řekla, že nelituje času, který s ním strávila a zůstávají i nadále přáteli.
avril lavigne a brody jenner
Brody Jenner se proslavil v několika realityshow, modelingem, ale i tím, že je vyhlášený sukničkář. Tak uvidíme jak dlouho jim to spolu vydrží . Moc jim to přeju.

Justin Bieber: S fanynkou bych nikdy nechodil!

23. listopadu 2010 v 15:00 | julčaxD |  Celebrity
Justin Bieber (16 let) nedávno prohlásil, že s fanynkou by nikdy nic mít nechtěl. Je sice rád, že se líbí, ale nedokáže se zamilovat do někoho, koho zná jen ze svého konzertu.
Takže ty, které jste do Justina zamilované až po uši, holt máte smůlu . Nadruhou stranu to svědčí o tom, že vůbec není hloupej a nezačne si jen tak s každym.
justin bieber

Pink potvrdila, že je těhotná

22. listopadu 2010 v 17:53 | julčaxD |  Celebrity
Zpěvačka Pink(31 let) tutu senzaci potvrdila v americké talkshow Ellen DeGeneres. Potvrdila to až teď, protože v minulosti už jednou potratila a tak se tentokrát bála, aby to nezakřikla. Dítě je plánované a čeké ho se svým manželem motocrosovým závodníkem Careyem Hartem (35 let). Pohlaví zatím neví, ale Pink prý cítí, že je to holčička. Navíc i Pinkina maminka si holku přeje.
Moc jim to přeju, jenom si nedokážu představit Pink ani Careyho, že by se starali o malé dítě. Pink sice řekla, že dítě rozhodně nebude rozmazlovat, naopak je i pro fyzické tresty, ale na druhou stranu zavtipkovala, že jestli bude její dítě takový rebel, jako byla ona, když byla malá, skončí jeden z nich ve vězení.
pink a carey hart

Co to znamená Deja vu??

22. listopadu 2010 v 17:36 | julčaxD |  Téma týdne
Nevíte někdo co to znamená Deja vu?? Jo a nemyslim tim tu písničku od Inny

Paris a Blanket nejsou děti Michaela Jacksona!

19. listopadu 2010 v 16:54 | julčaxD |  Celebrity
Bodyguard Michaela Jacksona Matt Fidess (31 let) prohlásil, že syn Michaela Jacksona Prince Michael ll.-Blanket (8 let) je jeho syn. Před 9-ti lety prý daroval Michaelovi sperma, protože ho o to Michael požádal s tím, že chce mít atletického syna. Poté se ozval i britský herec, Michaelův dlouholetý kamarád Mark Lester (51 let)s tím, ře Paris Jackson (12 let) je jeho dcera a ne Michaelova.
Oba teď chtějí děti do své péče a žádají i testy DNA. Takže už jen zbývá aby se přihlásil někdo další o Michaelova nejstaršího syna Prince Michaela l.   Popravdě řečeno, je mi dětí Michaela Jacksona dost líto a možná by pro ně bylo lepší kdyby bydleli někde mimo ruch, ale na druhou stranu je divné, že se o ně jejich "otcové" hlásí až teď. No posuďte sami, komu jsou Paris a Blanket víc podobní. Podle mě tedy Michaelovi!
matt fiddes
blanket jackson
michael jackson
paris jackson
mark lester
Tak co?? Čí si myslíte, že Paris a Blanket jsou??

Čekání na první sněhovou vločku

16. listopadu 2010 v 16:49 | julčaxD |  Téma týdne
Už se nemůžu dočkat prvního sněhu! Jenže, jak to tak vipadá, tak si tenhle rok ještě docela počkám. Svatého Martina už bylo a sníh žádnej , a ani teď to nevipadá zrovna nadějně. Já vím, že je "teprv" listopad, ale mě se zasněžená krajina moc líbí. Na horách sice trochu zasněžilo, ale hned to roztálo. Kdo ví, jestli tenhle rok bude v Praze vůbec sněžit... A právě tam je to nejhezčí. Zasněžené uličky centra Prahy (i jiných měst, ale Praha je v tomhle nejhezčí ) za soumraku vyvolávají tajemnou a kouzelnou, Vánoční atmosferu. Bohužel v posledních letech v Praze moc nesněží, a když už, uklízecí služba ho posype solí a on se roztaje, nebo ho rovnou vyveze z města. Ale to je strašná škoda! Já vím, že na sněhu se dá uklouznout a něco si udělat, ale předVánoční období bez sněhu, nemá tu správnou atmosferu a tak, když konečně nasněží by se tam ten sníh měl nechat, a být za něj vděčný a ne na něj pořád nadávat. Vždy't za nějakou dobu nebude v našich zeměpisných výškých, sněžit vůbec!
Jak to tak vypadá, nezbyde mi nic jiného než čekat na den, kdy vylezu z postele, roztáhnu žaluzie a spatřím pár centimetrů sněhového poprašku na mém balkoně. Budu štěstím bezsebe . A pár dní poté, se budu válet ve sněhu na zahradě a užívat si sněhu, dokud neroztaje.
sněhová vločka

Lil Wayne má 5 dětí!

12. listopadu 2010 v 17:27 | julčaxD |  Celebrity
Na to, že je mu teprve 28 už má docela velkou "rodinu". První dcera Reginae (13 let) se mu narodila už v 15 letech. Má jí se spolužačkou se střední.
reginae wayne
Druhé dítě, syna, Dwayne Cartera III (2 roky) má s herečkou Lauren London.
Dwayne Carter III Wayne
Třetí dítě, syn Lennox Samuel Ari (1 rok) se narodil v září 2009. Čtvrté dítě, syn Neal, kterého má Lil se zpěvačkou Niveou, se narodil jen o 2 měsíce později než Lilovo třetí dítě. A teď, potom co se Lil vrátil z vězení, za nelegální držení zbraně, dostal dopis v němž mu píše nejmenovaná žena z Missouri, že chce alimenty na syna, kterého spolu počali v roce 2002. Proto musí Lil poskytnout do 9. prosince svou DNA na testy otcovství.
Jak je vidět Lil rozhodně není dobrým příkladem pro svoje fanoušky...,ale na druhou stranu to je rapper a ti se nechovají jak barbíny.

Pink je těhotná!

11. listopadu 2010 v 19:16 | julčaxD |  Celebrity
Pink (31 let) je těhotná! Tuto zprávu zatím Pink nepotvrdila, ani nevyvrátila, ale její blízké okolí to tvrdí. Prý je v 12.měsíci a brzy to chce veřejně oznámit svým fanouškům. Dítě prý čeká se svým manželem, motocrosovým závodníkem Careyem Hartem (35 let). Bylo by to její první dítě. Ale už jednou prolétla světem zpráva, že je Pink těhotná. Letos v dubnu. Tehdy, ale šlo jen o kec a vůbec to nebyla pravda. Tentokrát je tato zpráva, ale dost pravděpodobná, protože Pink dokončila turné, vydala výběrovou desku a ohlásila, že si chce dát pauzu. Navíc řekla, že s Careyem prožívají nejkrásnější období svého vztahu a nedávno se rozpovídala i o tom, jak by svoje dítě vychovávala, a že by ho určitě nerozmazlovala, naopak by ho trestala i fyzicky.
pink a carey hart
Proti Pink nic nemám, jen si nedovedu představit, že by se starala o malé dítě. Ale co, třeba nás překvapí A co si o tom myslíte vy?? Pište do komentů.

Lily Allen-další rána!

11. listopadu 2010 v 19:16 | julčaxD |  Celebrity
Poté, co Lily Allen (25 let) pustili domů z nemocnice po potratu ( o tom je článek chudák Lily Allen), se tam zas musela vrátit, protože má septikémii ( bakteriální otrava krve). Její stav se naštěstí stále zlepšuje, ale přesto je její stav vážný. Snad se Lily brzy uzdraví a bude se moct věnovat svému příteli Samu Cooperovi (25 let).
lila allen a sam cooper

Výsledky MTV EMA 2010

11. listopadu 2010 v 18:03 | julčaxD |  Celebrity
8.11. se v Madridu udělovali evropské ceny MTV. Přímý přenos moderovala Eva Longoria Parker.
Skladba: Bad Romance (Lady Gaga)
Živá show: Linkin Park
Popový interpret: Lady Gaga
Nováček: Kesha
Ženská umělkyně: Lady Gaga
Mužský umělec: Justin Bieber
Hiphoper: Eminem
Rocková kapela: 30 Seconds To Mars
Alternativní kapela: Paramore
Klip: California Gurls (Katy Perry a Snoop Dogg)
"Junior": Justin Bieber
Pódiová show: Tokio Hotel
Evropský počin: Marco Mengoni (Itálie)
Nejvíc cen získala Lady Gaga (3 ceny)
lady gaga

Rihanna: chci do Evropy!!

9. listopadu 2010 v 17:35 | julčaxD |  Celebrity
Spousta Evropanů chce do USA, ale Američani z ní naopak utíkají. Zpěvačka Rihanna (22 let), která je původně z Barbadosu, ale dnes bydlí v Los Angels oznámila, že se chce přestěhovat do Londýna. Prý tam stejně tráví většinu času a navíc se v Londýně cítí mnohem líp než V Los Angels. Takže jestli vlastníte nějaký luxusní apartmá v centru Londýna a chcete ho prodat, zavolejte Rihanně, protože přesně něco takového hledá.
Rihanna

Přátelé-Friends

8. listopadu 2010 v 18:29 | julčaxD |  Téma týdne
Friends
FRIENDS

Mohla bych tady psát dlouh7 eseje o tom, co je to přátelství a že né každej kámoš, je fakt kámoš, ale já musim bejt origoš a tak budu psát o seriálu Přátelé, kde se vyskytuje skupinka lidí, kteří jsou fakt dobří přátelé a někdy i mnohem víc .
Určitě ho každý zná. Je to jeden z nejslavnějších a taky nejoblíbenějších seriálu na světě. Já ho mám moc ráda, jen Simpsonovi mám radši. Ale pro ty, kteří seriál neznají, nebo už zapoměli o čem je napíšu o co v seriálu jde. První řada seriálu je "už" z roku 1994. Pro někoho to je blízká doba, ale já v té době ještě ani nežila, takže pro mě je to vzdálená minulost. Proto se občas zasměju seriálu i v místech kde nejsou žádné vtipy, například kvůli jejich "supermoderním" počítačům, autům a oblečení. Seriál je o 6 kámoších z New Yorku, kteří řeší svoje problémy, jak osobní tak kariérní.

Hlavní postavou je Rachel Green (hraje jí Jennifer Aniston).
Je to naivní servírka, která ale touží proslavit se v modnim průmyslu. Jejím přítelem je Ross Geller, což je bratr její nejlepší kámošky Monicy. Často se spolu rozcházejí, ale patří k sobě a dokonce spolu mají i dítě.
rachel green
Monica Geller
Hraje jí Courtney Cox. Monica je kuchařka, která nesnáší nepořádek a pořád uklízí. Její nejlepší kámoškou je Rachel. Má  bratra Rosse. Vážných vztahů má v seriálu docela dost, ale nakonec si stejně vezme jednoho z hlavních postav seriálu, svého kámoše Chandlera Binga s kterým si adoptují dvojčata.
monica geller
Phoebe Buffay
Hraje jí Lisa Kudrow. Phoebe je nejstřelenější ze všech přátel. Původně byla bezdomovec, miluju zvířata a proto je vegetariánka a strašně ráda spívá a hraje na kytaru, ale moc jí to nejde. Často střídá kluky a nikdy nechodila s nikým normálním. Nakonec se ale provdá za Mikeho Hannigana.
phoebe buffay
Joey Tribbiani
Hraje ho Matt Le Blanc. Joey je neuvěřitelný sukničkář a začínající herec. Pochází z italské rodiny. Přítelkyň za seriál vystřídá nespočet, je zamilovaný i do Rachel. Jeho nejlepší kámoš je Chandler.
joey tribbiani
Chandler Bing
Hraje ho Matthew Perry. Chandler je zábavný a vtipný, ale nikdy pořádně nepracoval. Má dost zvláštní rodiče. Matka píše sprostý básně a táta se živí jako travesty umělec. Chandlerovým nejlepším kámošem je Joey, dlouhou dobu chodil s Janice, kterou ale ostatní nesnášeli. Nakonec si vzal Monicu a adoptoval si s ní dvojčata.
chandler bing
Ross Geller
Hraje ho David Schwimmer. Je to paleontolog. Jeho sestra je Monica. Ross se v seriálu 3 krát ožení a 3krát rozvede. Jeho první manželkou je Carol, což je lesbička, s kterou žije 8 let a má s ní syna Bena. I po rozvodu se spolu snášejí a vychovávají Bena. Druhou manželkou je Emily, s kterou je Ross vzatý jen chvíli. Osudovou láskou Rosse je nejlepší kámoška jeho sestry Rachel. Často se spolu rozcházejí a pak se i vemou, ale zase se rozvedou. Mají spolu dceru Emmu.
ross geller
Seriál přinesl všem 6 hrdinům slávu. Mimo ně v seriálu hostují i další hvězdy: Cole Sprouse, Bruce Willis, Reese Witherspoon, Gary Oldman, Brad Pitt, Julia Roberts a mnoho dalších.