Prosinec 2010

Sims 2 Zmrznutí

28. prosince 2010 v 14:46 | julčaxD |  Sims 2-Tipy, Rady a Zajímavosti
Sims 2
Jedna simka byla v zimě dlouho venku v plavkách. Za chvíli se začala třást, a potom, protože to nebyla normální simak, ale simorostka, se jí pleť změnila ze světlezářivězelené na tmavošedozelenou. Potom jsem jí dala napít kafe a jí se zas vrátila její původní barva.

Sims 2 Zimní hrátky

28. prosince 2010 v 14:43 | julčaxD |  Sims 2-Tipy, Rady a Zajímavosti
Sims 2
Protože je zima a sníh, tak mě napadlo, že napíšu co všechno můžou simíci v zimě ve sněhu dělat. Batlolata si v něm můžou hrát, nebo ho jíst. Děti, teens, dospělý a strý můžou stavět sněhuláky, nebo dělat sněhové andílky.

Tak zas za rok

26. prosince 2010 v 12:35 | julčaxD |  Moje kecy
A už je zas po Vánocích. Celý rok se na ně těším a pak za 3 dny ubjehnou a nic extra se nastalo. Dostala jsem sice skoro všechno, co sem chtěla, ale nějak mi chyběla ta typická Vánoční atmosféra. No co, nezbyde mi nic jiného, než rok si počkat a doufat, že ty příští Vánoce budou Vánočnější .

Christina Grimmie

25. prosince 2010 v 16:00 | julčaxD |  Celebrity
Objevila sem na youtube skvělou zpěvačku. Christinu Grimmie. Je jí tepr 16 a pochází z Ameriky. Podle mě je naprosto úžasná. Dostala mě hlavně její předělávka písničky Just a dream od Nelly.
Tady je její stránka na youtube http://www.youtube.com/zeldaxlove64#p/u/18/urDY8CtP0rY

Veselé Vánoce

23. prosince 2010 v 16:32 | julčaxD |  Moje kecy
Vánoce sou sice "až" zejtra, ale už dneska vám přeju všechno nejlepší, hodně dárku a užijte si svátky "klidu" :)

Sims 2 Duchové

22. prosince 2010 v 15:00 | julčaxD |  Sims 2-Tipy, Rady a Zajímavosti
Sims 2
V jedné rodině kde byli staří manželé, jejich dospělá dcera a teenagerovská vnučka se mi stalo tohle: Umřel mi ten starej chlap na stáří a asi 2 dny po něm zemřela na stáří i jeho žena. Několik nocí se nědělo nic, ale pak se mi objevili na zahradě. To ale neni nic extra, to se mi stalo skoro s každym, kdo umřel. Jenže oni se doatali do baráku. Bylo zrovna asi 2 v noci tak sem dala ty živí simíky spát. Chvíli spali, ale pak ty duchové vylezli po schodech nahoru a vlezli jim do pokoje. A když je v pokoji duch, tak ten simík nemůže spát a furt se budí. Do hrobů zalezli až v 6 ráno. Takže vlastně mi tam strašili. Ale nechápu proč. A navíc ty duchové měli nad hlavou v bublině přeškrtnutý ty živý simíky. Ale fakt nechápu proč, protože dokud byli živí, byli spolu nej kámoši.

Sims 2 Chůvy

21. prosince 2010 v 16:42 | julčaxD |  Sims 2-Tipy, Rady a Zajímavosti
Sims 2
Co všechno dělaj chůvy?
Hrají si s dítětem, dají mu napít, přebalí ho a uklidí. A co mě fakt dostalo? Jedna chůva mi pořád vaří, nějaký jídla, pak to připálí, protože čumí na TV. Ale co neumí, ješte sem neviděla chůvu, která by dala dítě na nočník. Podle mě to prostě neuměj.

Sims 2 Čorka uklízečka

20. prosince 2010 v 15:00 | julčaxD |  Sims 2-Tipy, Rady a Zajímavosti
Sims 2
U jednoho simíka sem si zavolala uklízečku. Ta se jmenovala Lucie Moural. Nejdřív uklidila a tak, a pak mi začala flirtovat s jednim simíkem. Ale on odmítl. A ona se na něj naštavala a nad hlavou měla v takový tý bublině jeho hlavu a nad tim plameny. To znamená, že na něj byla zuřivá. Asi 4 noci za sebou mi tam vždycky tak ve 3 v noci přišla a převrhla popelnici. To bych docela chápala. Ale to, co mi udělala ta samá uklízečka u jiný rodiny fakt nechápu. Normálně uklízela, ale jeden simík, kterej byla v koupelně a sprchoval se, jí z tý koupelny vyhodil. A ona se na něj naštavala. A proto mi tam každou noc chodí, převrhává popelnici a krade noviny. Rada nakonec: Když byste náhodou měli za uklízečku Lucii Moural, dejete jí výpověď a objedenjte si nějakou jinou uklízečku, protože tahle pak když se naštve, převrhává popelnici, krade noviny a nechce uklízet.

Vánoce se blíží

19. prosince 2010 v 11:07 | julčaxD |  Moje kecy
Vánoce se blíží a já sem moc ráda, protože Vánoce miluju a tak už se nemůžu dočkat. Mám super náladu a to hlavně proto, že je sníh. Já vim, že na horách je sníh celou zimu, ale tady V Praze ne. A když už je, tak je to spíš taková bláto-sněho-břečka. Tenhle rok to, ale vypadá, že sníh bude i na Vánoce. A to je skvělý, protože sníh podtrhne Vánoční atmosféru. Takže doufám, že to tech 5 dní vydrží a neroztaje.

Sims 2 Proč se rodí dvojčata

11. prosince 2010 v 18:00 | julčaxD |  Sims 2-Tipy, Rady a Zajímavosti
Možná je to blbost, možná ne, ale já si myslim, že ne. Mam jednoho simíka a ten měl děti dvojčata a jedno z těch dětí má taky dvojčata. Já si myslim, že to neni náhoda, ale že simíci, který sou z dvojčat, maj za děti zaky dvojčata. Co si o to myslíte vy??

Sims-Proč je horko nebezpečný

10. prosince 2010 v 19:17 | julčaxD |  Sims 2-Tipy, Rady a Zajímavosti
Včera jsem se zase dala do hraní The Sims 2 Roční období. Zapnu rodinu a normálně hraju. Jena holka má úplně červenou teplotu, ale toho si moc nevšímám, protože to maj dost často a zatim se jim nic nestalo. Tak sem tu holku poslala spát. Asi 2 hodiny spí a pak najdenou začne hořet , chytne od ní i postel. A tak sem zavolala hasiče, ty jí uhasili a vše bylo OK.

Hovno na Wikipedii

8. prosince 2010 v 18:00 | julčayxD |  Moje kecy
Tnhle článek sem stáhla z wikipedie a trochu ho upravila a skrátila. Dala jsem ho sem, protože mi přijde vtipný , že o hovnu se píše na něčen tak oficiálním, jako je wikipedia. Celej článek je psanej trochu divně a tak odborně, ale o to je vtipnější.

Hovno (v jihočeských a východočeských dialektech houno,[1] Jungmann uvádí též hůvno[2]) je český (a v různých variantách všeslovanský) vulgarismus praslovanského původu a různého významu (základní význam je exkrement, velmi rozšířený je druhotný význam nic, vycházející[3] z toho, že lejno je věc bezcenná a nepoužitelná, slovo je také užíváno v různých ustálených frazeologismech, je možné ho použít také jako samostatné citoslovce ve významu velmi intenzivního záporu). Slovo je odvozeno od praslovanského kořene *gov-, což znamená dobytek, původně slovo označovalo pouze lejno hovězího dobytka, na výkaly obecně se význam rozšířil až později. Ve slušnější řeči se slovo někdy nahrazuje slovem houby ve funkci eufemismu [4] nebo zdrobnělinou hovínko, která není míněna natolik vulgárně[zdroj?]. Slovo má obdoby ve všech slovanských jazycích (například rusky a bulharsky говно, polsky gówno, srbochorvatsky govno, česky a slovensky hovno). Ve slovanských jazycích se vyvinul z praslovanského *govьno (hvězdička znamená, že jde o hypotetický, v praxi nedoložený tvar), což je původně adjektivní odvozenina patrně od základu *gov- ve významu dobytek, zejména skot (srovnej česká slova hovězí, hovado). Termín tedy původně označoval výlučně lejno hovězího dobytka, později se význam přenesl na exkrementy dalších zvířat i lidí.[5] Starší etymologie operují s původem v sanskrtském termínu gúvati ("cacat")[3] či góhanna / gúvana (tj. zvířecí hnůj, Jungmannův slovník česko-německý[2]).
Slovo hovno má kromě základního významu exkrement (některé slovníky[6] zdůrazňují, že jak výkal lidský, tak i zvířecí) také další význam, totiž vyjádření velmi intenzivního záporu (a to jak ve významu samostatného záporu, tak v určité formě také jako větný zápor), což má obdobu v řadě dalších jazyků.
Druhým významem slova hovno je synonymum slova nic (například vědět hovno, tj. nevědět nic), a v jiných frazeologismech (viz níže). Tento význam (nic) může být dále zdůrazněn a stupňován některými spojeními (např. velký hovno, těžký hovno, kulový hovno), v nichž se zčásti odráží původní význam slova. U jiných stupňování je tento původní význam naopak zastřen a s výrazem hovno se po vzoru slova nic pracuje jako se zájmenem, které nemůže být doplněno adjektivem, ale adverbiem (lautr hovno). Zejména některé frazeologismy se ovšem vymykají i těmto významům (např. házet hovny - nadávat, mluvit vulgárně, kde je význam slova autoreferenční - slovo odkazuje na slovo samo; úsloví sežrat Šalamounovo hovno - pokládat se za moudrého[7]).
Výraz hovno může být použit jako samostatný větný zápor, tedy jako ekvivalent samostatné větné odpovědi "Ne!" Užívá se tedy jako výraz silného odmítnutí výzvy.[6] Toto použití má svůj ekvivalent i v jiných jazycích, např. ve francouzštině. (Srovnej příběh o bitvě u Waterloo, podle kterého na výzvu kteréhosi anglického generála, aby se jeho jednotka vzdala, odpověděl francouzský důstojník Pierre Cambronne: "Merde!" - "Hovno!", načež se jeho vojáci vrhli do boje. Victor Hugo při popisu této epizody v románu Bídníci napsal, že jde o "nejkrásnější slovo, jaké kdy Francouz řekl". Ve francouzštině se podle této historky začal užívat eufemismus pro slovo merde "mot de Cambronne" - Cambronnovo slovo [8] a sloveso "cambronniser" - cambronnovat, tj. říkat "hovno".[9])
Dále může výraz hovno i houby fungovat v platnosti přídavného jména ve významu "žádný" či "k ničemu" (Slovník nespisovné češtiny uvádí příklady z Oty Pavla: "Proti Jardovi seš houby řidič" a "Já jsem ti hovno přítel.") a rovněž jako citoslovce překvapení.[10]

Můj vzor? Žádný nemám!

7. prosince 2010 v 17:23 | julčaxD |  Téma týdne
Je sice fakt, že mám ráda třeba Selenu Gomez, Hilary Duff nebo Avril Lavigne, a chtěla bych dosáhnout tolika věcí jako ony a na každé z nich je něco, kvůli čemu je obdivuju, ale nikdy bych nechtěla vypadat, nebo chovat se stejně jako ony. Tím bych totiž přestala být originál, a stala by se ze mě jakási kopie. A to rozhodně nechci! Ale neznamená to že svoje vzory nemůžeme v něčem napodobovat. A nakonec, vzor nemusí být jen slavná zpěvačka, nebo moje oblíbená herečka, ale i kamarád(ka), příbuzný nebo filmová postava.

Sims2 Roční období-Opalování

5. prosince 2010 v 12:36 | julčaxD |  Sims 2-Tipy, Rady a Zajímavosti
V rozšíření Season (Roční období) je nová funkce-opalování. Ale mě to vůbec nejde. Bylo léto, vedro, klikla sem na lehátko, ale tam bylo napsaný akorát sedět, nebo zdřímnout si, ale niv s opalovánim. Co se musí udělat, aby šlo se opalovat??

Sims 2-Proč mi dítě neveme sociálka??

5. prosince 2010 v 12:30 | julčaxD |  Sims 2-Tipy, Rady a Zajímavosti
Dá se v Simsu 2 nemluvněte, batolete, nebo dítěte nějak zbavit?? Meě přijde, že ne! Potřeby maj na nule, ve škole maj 5 a sociálka furt nikde. xD A umřít taky nemůžou. A když sem chtěla ostěhovat rodiče,aby tam to dítě bylo samo, řekli, že se neodstěhujou, protože tam to dítě nenechaj samotný. Tak jak se toho dítěte mam zbavit??

Pink- dítě se bude jmenovat podle alkoholu

4. prosince 2010 v 15:00 | julčaxD |  Celebrity
Zpěvačka Pink (31 let), která je v 3. měsíci těhotenství s motocrosovým závodníkem Careyem Hartem (35 let) zatím neví, jakého pohlaví její dítě bude, pokud to ale bude kluk, má ve výběru jména jasno. Bude se jmenovat Jameson! Proč tohle neobvyklé jméno??
1.Pink miluje whisky Jameson, popíjí jí dokonce i v těhotenství
2.Pinkin otec se jmenuje James a její bratr Jason, Jameson je taková přesmyčka
3.Pink i Carey jsou irského původu a Jameson je název irské whisky
Carey ale s tímhle jménem neslouhlasí, chce pro svoje dítě normální jméno, zato Pink chce, aby bylo originální. V těhotenství si Pink libuje, že Carey se o ní stará a udělá pro ní první poslední, ale co když teď začnou debaty a hádky o jméno jejich prvorozeného dítěte?? Pink i Carey jsou  oba tvrdohlavý a pro ránu nejdou daleko, takže jestli to takhle pujde dál, je možné, že dojde i na rvačky xD Nadruhou stranu rodiče Jamesona by mohli po irské whisky chtít slušný obnos peněz, za to, že jim dělají reklamu.
těhotná pink
Pink už jde vidět těhotenské bříško.

Taylor Swift má nového kluka!

3. prosince 2010 v 16:55 | julčaxD |  Celebrity
Country zpěvačka Taylor Swift (20 let) a herec Jake Gyllenhall (29 let) potvrdili, že spolu chodí. Spekulovalo se o tom už před měsícem, kdy byli spatřeni v New Yorku, jak se objímají, ale tehdy to ještě nebylo oficiální. Pro Taylor je to zatím nejstarší partner. Podle mě se k sobě vůbec nehodí, Taylor je taková křehká panenka, kdyžto Jake je už "starší" chlap. Nadruhou stranu, říká se, že protiklady se přitahují, tak co. A co si myslíš ty??
taylor swift a jake gyllenhall
Omlouvám se za kvalitu obrázku, ale lepší jsem na netu nenašla.