Leden 2011

Vysvědčení-Překvapení

31. ledna 2011 v 19:51 | julčaxD |  Moje kecy
Ou, dneska bylo vysvědční. No, to asi všichni víte. Docela sem se bála, moje rodiče mají totiž dost vysoký nároky, a mě "hrozilo" několik 2 a dokonce jedna 3. Ale dneska jsem dostla vysvědčení a co nevidim! Mam samý 1. Vůbc jse, to nemohla pochopit, ale byla sem ráda:) A co vaše vysvědční, jak dopadlo?

Novinky ze světa celebrit 24 až 30 ledna

31. ledna 2011 v 19:45 | julčaxD |  Celebrity
Chceš vědět co se stalo mezi 24 a 30 lednem tohoto roku ve světě slavných?

prosím pomozete mi :)

29. ledna 2011 v 15:45 | julčaxD |  Moje kecy
ahoj, potřebovala bych poradit. Jak mám vytvořit v rubrice podrubriku?? Jakože rubrika je třeba komixy a v tom bych chtěla vytvořit podrubriku s názvem Červená karkulka. Jak to mám udělat?? Předem díky :)

Top Gear-super seriál nejen o autech

29. ledna 2011 v 15:00 | julčaxD |  Filmy
Už je to docela dlouho co tenhle seríál dávaj, ale já se na něj dřív nekoukala, jenže jednou nic jinýho nedávali a brácha se na to koukal, tak sem u toho večeřela a docela se mi to líbilo. Můžu to doporučit všem, a to i holkám, který stejně tak jako já autům vůbec nerouzumim a ani mě nezajímaj. A o co vlastně de?? Je to nejsledovanější magazín o autech. A vzhledem k tomu, že je nesledovanější, to není "jen" magazín o autech. Moderují to Jeremy Clarkson, Richard Hemont a James May a kromě aut je tam hodně vtipů a srandiček. Vpodstatě jde o to, že moderátoři vždycky testují auta, podle kategorií (třeba malý auto, kamion...)v netradičních a hlavně vtipných soutěžích. O auta jde taky, ale seriál je především o zábavě. A co můžu doporučit nejvíc?? Nejlepší díly sou podle mě ty, kdy jsou moderátoři vždycky v nějaké zemi a každý se musí njakým dopravním prostředkem dostat do cíle. A kdy že to vlastně dávaj? V pondělí a pátek od 20:15 na Prima Cool.

Brzo bude komix:)

28. ledna 2011 v 18:35 | julčaxD |  Moje kecy
Jo, já vim, že to neni zrovna nic originálního, napsta si komix, ten má v dnešní době každej, ale já ho prostě napsat chci. Vlastně už ho napsanej mám, ale ještě ho potřebuju nafotit. No a v tom je právě ten problém, sims se mi rozbil, takže snad o víkendu si to zpravim a někdy přes tejden, by tu moh bejt první díl, ale nic neslibuju :P :D
Jesi chcete můžete hlasovat v anketě o nejhezčí holčičí star roku 2010, ale anketa končí už 31.ledna tak šup šup :D

Jak zavřít sousedovic psa v boudě?

26. ledna 2011 v 15:00 | julčaxD |  Moje kecy
O víkendu jsme jeli na hory (máme tam chalupu). Parádně sme si zalyžovali a vše bylo OK. V neděli odpoledne nám volali sousedi z hor, že se zdrží přes noc u příbuzných, jestli bysme jim jejich psa mohli zavřít do boudy( spíš domku-strop má vysoký tak 2 metry a na délku je taky tak 2kát 2 metry). Prej pes bude poslouchat, a když se mu řekne, ať vleze do boudy, vleze tam. A tak sme ho s mámou šli zavřít. Což o to, pes je to hodný a zná nás už od svého narození, ale přece jen je to dospělý bernský salašnický ovčák a má 60kg. Když jsme tam došly, byl (teda vlastně byla-je to holka a jmenuje se Bessy) úplně zamotaná ve stromech( je totiž uvázaná na asi tak 20metrovim provaze, aby si mohla běhat, ale aby neutekla). Tak jsme jí teda vymotavaly, ale ona vubec nechtela, zamotavala se, čím dál víc. Po nějaké době, se mi ale povedlo jí vymotat, jenže jak měla ten provaz vilnej, mohla běhat a skákat. Toho hned využila a začala na mě radostně skákat a svalila mě do potoka. :D Nechala sem se trochu vymáčet, ale za nějakou chvíli mě přestalo bavit ležet v potoce, když na mě leží 60kg a olizuje mi celej obličej :D, tak sem se vyškrábala z potoka a začala Bessy hladit a drbat. Té se to samozřejmě líbilo. A máma, která je blázen do fotografování, místo aby se snažila nalákat Bessy do boudy, vzala foťák a fotila. Nejlepší bylo, když chtěla, aby sme jí s Bessinou "pozovaly"  a nadávala, že Bessy furt čumí jinam a že, je tam blbý světlo. Za nějakou dobu jí to ale přestalo bavit a já se vyprostila z Bessiina sevření a řekla sem Bessině ať jse do boudy, ona ale samozřejmě neposlechla. Tak sem jí prosila, přemlouvala a tak, ale ona nic. Tak sem se objetovala a vlezla do Bessiny boudy, a Bessy hned za mnou. Vevnitř sem jí chvíli hladila a pak sem chtěla odejít, lae ona si stoupla na zadní doprostřed dveří a nechtěla mě pustit, tak sem jí zas začala hladit, a po několika nevydařených pokusech s mi podařilo vylízt z boudy, tak aby Bessy zustala vevnitř. Jenže ty pitomý dveře od boudy nešly zavřít a tak Bessy zase vylezla ven. Nakonec na ní máma zařvala a Bessy zalezla a už nevylejzala, ale jak sem chtěla ty dveře zavřít, podařilo se mi to sice, ale ulomila jsem tím kliku. No co, ale úkol jsme splnily. Bessy se nám po třičtvrtě hodině podařilo zavřít v boudě a už neutekla.
Dole můžete hlasovat v anketeě o nejhezčí slavnou holku roku 2010:)

Sebevražda? Ani nápad!

25. ledna 2011 v 15:00 | julčaxD |  Téma týdne
Jestli sem někdy přemýšlela o sebevraždě? Abych pravdu řekla ano, stejně jako většina teenagerů. Ale nepřemýšlela sem o tom, jako že bych to někdy chtěla udělat, právě naopak! Podle mě je tota nejhloupšjší věc, kterou člověk může udělt! To, co tady teď napíšu bude možná znít dost namyšleně,ale já to prostě musím napstat. Možná, že mám sebe a svůj život ráda až moc, ale já bych to udělat nedokázala. Když se se mnou třeba rozejde kluk, sem sice smutná, ale řeknu si: Jeho problém, on mě ztratí, on nebude s tak úžasným člověkem jako jsem já :D. Tím chci říct, že je přece hloupost zabíjet se, když mi někdo něco udělá, to bych spíš chtěla zabít toho, kdo mi to udělal:D Pak se ale taky může stát, že tu chybu udělám já a pak jí časem lituju. V tomhle případě bych se ale taky nezabíjela. Udělala sem sice velkou chybu, ale od čeho sou chyby? Od toho, abych se z nich poučila a už víckrát to neudělala!
Nadruhou stranu, kdo může vědět, jak se zachová v takové situaci? Tisíckrát to přejde v pohodě, ale pak jednou....

A teď něco trochu jinýho,jesi chcete můžete hlasovat v anketě o nejhezčí holčičí hvězdu roku 2010.:)

Novinky ze světa celebrit 17 až 23 ledna

24. ledna 2011 v 15:00 | julčaxD |  Celebrity
Herečce Nicole Kidman(43 let) a jejímu manželovi zpěvákovi Keithu Urbanovi(43 let) porodila 28.prosince v Nashvillu náhradní matka dceru Faith Margaret Kidman Urban, ale pár to zveřejnil až teď. Pár má až dceru Sunday Rose(2 roky), kterou Nicole porodila. Z manželství s hercem Tomem Cruisem(48 let) má Nicole 2 adoptované děti-Isabell(18 let) a Connora(15 let)
nicole kidman a keith urban a sunday rose kidman urban
Syn, který se 6.ledna narodil herci Orlandu Bloomovi(34 let) a modelce Mirandě Kerr(27 let) se jmenuje Flynn. Jméno vybrali až teď.
orlando bloom a miranda kerr
Herečka Kelly Osbourne(26 let) má nového kluka. Je jím hudebník Rob Damiani(26 let) se kterým strávila Vánoce.
kelly osbourne a rob damiani

Todle počasí...zabít!

19. ledna 2011 v 14:28 | julčaxD |  Moje kecy
Tak tohle počasí je tak hrozný! Připomíná mi to březen, kterej mám ze všech měsíců ráda nejmíň:// Ale teď je leden! Má bejt sníh a mrazy! No, neřikám, že mráz mám nějak extra ráda, ale tak ať je aspoň teplo a neprší, protože tohle počasí je fakt hrozný:D ://

Čeština

19. ledna 2011 v 14:18 | julčaxD |  Téma týdne
Čestina
Co je tohle za téma?? :D No nic, nebudu si stěžovat a du radši psát.
Jenže nevim, co :D
Ne, už vim :P :D
Takže...Čeština jako jazyk je podle mě dost těžká. Až moc! Je sice těžký se česky naučit, včetně všech íček, pádů a grafů souvětí, ale až se to naučim, mužu na sebe bejt hrdá,  že sem se naučila jedním z nejtěžších jazyků vůbec:)
Eště něco?? Ne, asi už nic:D
Takže končim a užijte si češtinu :D


Jesi chcete můžete hlasovat v anketě o nejhezčí holčičí star:)

Reklama na google

18. ledna 2011 v 16:55 | julčaxD |  Moje kecy
Na televizi se moc nedívám a reklamy doslova nesnášim, ale v poslední době mě jedna reklama fakt zaujala. Je to reklama na Google, taková ta: Hledejte jak rychle vám to myslí (nebo nějak tak, nevim přesně). jak je v ní napsaná vždycky nějaká půlka slovního spojení a vy "musíte" doplnit zbytek a časem se to zrychluje. Je to jediná reklama, na kterou se vždycky těšim, protože doufám, že tentokrát jí už udělám celou, ale zatim se mi to nepovedlo. Vždycky se seknu u slova ABRAKA. Ty citoslovce mi nějak nejdou, a než mi dojde, že tam má bejt Dabraka už tam je něco jinýho :D.

Novinky ze světa celebrit 10 až 16 ledna

17. ledna 2011 v 17:59 | julčaxD |  Celebrity
Co se stalo mezi 10. a 16.lednem 2010 ve světě celebrit? Tohle!
Herečka Sandra Bullock(46 let) má pravděopdobně nového přítele. Zatím to nepotvrdila, ale její "přátelé" tvrdí že chodí s hercem Ryanem Reynoldsem(34 let), který se teprv před necelým měsícem rozešel s herečkou Scarlett Johansson(26 let).
sandra bullock a ryan reynolds 2011
Herec Michael Douglas(66 let) se po 6 měsících vyléčil z rakoviny.
michael douglas
Herečka Kate Hudson(31 let) je těhotná. Po 9 měsících vztahu čeká dítě se svým přítelem frontmanem skupiny Muse Matthewem Bellany(32 let). Pro Matthewa je to první dítě, Kate už má syna Rydera(7 let) z manželství se zpěvákem  Chrisem Robinsonem(44 let).
kate hudson a matthew bellamy a ryder
Herečka Keira Knigtley(25 let) se po 5 letech rozešla se svým přítelem hercem Rupertem Friendem(29 let) se kterým se seznámilapři natáčení filmu Pýcha a předsudek. Rozešli se už ale před Vánocemi, ale na povrch se to dostalo až teď.
keira knightley a rupert friend
Hlasujte v anketě o nejhezčí holčičí star roku 2010.:)

Bruslení v centru Prahy

17. ledna 2011 v 15:00 | julčaxD |  Moje kecy
Dneska sem byla v Praze na Ovocnzm trhu, si zabruslit. Je tam kluziště, je to tam zadarmo, je tam i půjčovna bruslí(ta je asi za poplatek) a hlavně neni tam moc lidí. Hezky sem si tam zabruslila, je to rozhodně lepší než na rybníku!:) Bude to tam až do konce ledna, takže kdo bydlíte v Praze, nebo okolí doporučuju se tam jít kouknout:)

Paranormální jevy? Určitě existujou!

15. ledna 2011 v 16:20 | julčaxD |  Téma týdne
Jesi věřim na paranormální jevy? Jasně, že ano! Vždyť vesmír je taky vlastně paranormální jev. Nikde nezačíná, nikde nekončí...Nevim, čemu řikáte vy paranormální jevy, ale já všem možným záhadám, prapodivným úkazům, ale i psychice. Podle mě jsou paranormální jevy součástí života, jenže někdo je vnímá a někdo ne. Kdybych tady měla napsta všechno, co si o tom myslím, byli bysme tu dlouho, dost dlouho a tak radči skončím.:)

Novinky ze světa celebrit

12. ledna 2011 v 19:42 | julčaxD |  Celebrity
Rozhodla sem se, že jednou za týden budu psát souhrn zajímavostí, co se ve světě slavných stalo.:) Dole pak můžete hlasovta v anketě on nejhezčí holčičí star.

Zpěvačka Rihanna(22 let) a basketballista Matt Kemp(26 let) se rozešli. Oficiální důvod je, že na sebe měli moc málo času, ale proslýchá se, že si Rihanna chtěla jen užít po nepodařeném vztahu se zpěvákem Chrisem Brownem(21 let), nakonec spolu vydrželi až překvapivě dlouhu, 1 rok. Dalším možným důvodem je to, že o Matta se kvůli Rihanně začalo zajímat mnohem víc bůlvárů a Matt není rád středem pozornosti.
rihanna a matt kemp
Zpěvačka Taylor Swift(21 let) a herec Jake Gyllenhaal(30 let) se rozešli. Jake je v pohodě, řekl, že Taylor je úžasná a má jí moc rád, ale je na něj moc mladá. Ale Taylor to zlomilo srdce a je na Jaka pořádně naštvaná.
taylor swift a jake gyllenhall
Herec Zac Efron(22 let), který se nedávno rozešel se svou dlouholetou přítelkyní Vanessou Hudgens(21 let) má možná už někoho jinýho. Zatímco Vanessa sedí smutně doma, Zac se často schází s dcerou herců Bruce Willise a Demi Moore herečkou Rumer Willis(22 let). Zac sice říká, že si chce jen užívat, ale kdo tomu věří.
zac efron a rumer willis
Herečka Lindsay Lohan(24 let) opustila po 90 dnech léčebnu Betty Ford, kde se léčila kvůli tomu, že v roce 2007 řídila auto pod vlivem alkoholu a drog.
lindsay lohan 2011
Herci Orlandu Bloomovi(33 let) a jeho manželce modelce Mirandě Kerr(27 let) se ve čtvrtek 7.1. v Los Angels narodilo jejich první dítě. Je to syn, jeho jméno ale neprozdradili. Oznámili ale, že si udělají pauzu ve svojí kariéře, přestěhují se na farmu a pořídí si další děti. Miranda prá skončí se svou kariérou supermodelky definitivně.
orlando bloom a miranda kerr
Zpěvačka Victoria Beckham(36 let) a její manžel fotbalista David Beckham(35 let) čekají svoje 4.dítě. Narodit se má v létě. Protože už spolu mají 3 syny-Brooklyna(11 let), Romea(8 let) a Cruze(5 let), doufají, že to tentokrát bude holčička.
david, victotia, brooklyn, romeo a cruz beckhamovi
Zpěvačka Shakira(33 let) se po 11letech rozešla se svým přítelem Antoniem De La Rouem(37 let). Prý to ale není rozchod definitivní, už v létě 2010 si dali pauzu, ale veřejnost se o tom dozvěděla až teď. Shakira ale nevyloučila, že se k Antoniovi zase vrátí.
shakira a antonio de la rue

Proč?

9. ledna 2011 v 10:53 | julčaxD |  Moje kecy
Když sou Vánoce a novej rok, dávaj v TV jeden dobrej film za druhym, ale jakmile prázniny skončí, neni se celej tejden na co koukat. (Mimo seriály, který ale dou furt dokola). Proč dávaj ty nejlepší filmy na jenom na Vánoce? A co mě štve eště víc? Proč se televizní stanice předbíhaj, kdo má lepší film. Například když dávali Harryho Pottera a Piraty z Karibiku ve stejnej den ve stejnou hodinu?

Jesi chceš, můžeš hlasovta v anketě, která holčičí star je nejhezčí.:)

Proč se Zac A Vanessa rozešli?

5. ledna 2011 v 16:00 | julčaxD |  Celebrity
Zac Efron(23 let) a Vanessa Hudgens(22 let) se rozešli už před měsícem, ale já sem se až teď dokopala xD sem dát tenhle článek.
Zac a Vanessa byli takovým tím pohádkovým párem Hollywoodu(Něco jako byli Justin Timberlake a Britney Spears v letech 1999 až 2002) Byli oba moc krásní a spolu jim to slušelo ještě víc. Seznámení bylo taky jak z pohádky. V roce 2006 se seznámili při natáčení HSM1 a dali se dohromady. 3 roky spolu točili HSM2 a HSM3 a trávili všechen čas spolu, jenže pak HSM skončilo a oni už neměli společnou práci a jejich životy se začali rozcházet. Ale pořád splu ještě byli a tvrdili, jak moc se mají rádi (a asi se i tak rádi měli). Jenže v roce 2010 spolu chodili už 5. rokem a to je na chození už docela dost dlouhá doba. Dalo se čekat, že po tak dlouhé době nastane buď svatba nabo rozchod. Bohužel se stalo to druhé. Myslím si, že si za tu dobu si prostě zevšedněli,a už to nebyla taková ta zamilovanost jako ze začátku. A myslím si, že hlavně Vanessa si Zaca brát nechtěla, protože já bych si v 21 letech taky nedokázala někoho vzít a celý život prožít s ním.
Tuhle úvahu jsem si vymyslela sama a je to jen můj názor. Zac, Vanessa ani žádné noviny nic takovéhleho neřekli a tak to tak třeba vůbec není a důvod jejich rozchodu je jiný, ale tohle si o tom myslím já. :)
zac efron a vanessa hudgens

Posmrtný život-Možná existuje, možná ne

4. ledna 2011 v 17:53 | julčaxD |  Téma týdne
Abych pravdu řekla, nevím jesi v posmrtný život věřím nebo ne. Mám totiž hodně teorií, co se děje potom, co člověk umře, ale tahle mi přijde taková nejpravděpodobnější (i tak je ale dost prdlá) a navíc jsem se zrovna o ní dneska bavila s mojí kámoškou.
Myslím si, že když člověk zemře, zůstane na světě, ale je pro většinu lidí neviditelný, jen někdo kdo má cit a věří na to, že ho může spatřit, ho spatří. Jinak si myslím, že svět se pořád dokola opakuje. To znamená, že byl velkej třesk a za několik milionů, nebo miliard let, byl konec světa. V tu chvíli byl ale zase velkej třesk a vše se znova opakovalo, ale někdo něco mohl změnit. Takže my si tenhle svůj život žijeme furt dokola, ale je jenom na nás jak moc ho změníme. A s tím podle mě souvisí i intuice. Když třeba vím, že bych někam neměla letět, nebo něco udělat, je to proto, že v minulim životě jsem to udělala a bylo to špatný rozhodnutí.
Omlouvám se za můj styl vyjadřování, a kdybyste nepochopili, co tim myslim, ani bych se nedivila :D, ale já se prostě líp vyjadřovat neumim :D. Tak jo a jesi chcete, napište mi svoje teorie do komentů, protože mě zajímá, jaký maj lidi teorie a tak. :)

Nejhezčí star 2010

1. ledna 2011 v 0:00 | julčaxD
Tady je anketa o nejhezčí dívčí star za rok 2010. Hlasovat se může od 1. do 31. ledna. Scválně kdo to vyhraje. Kdo myslíte?
 Avril Lavigne
26 let
přírodní barva vlasů: hnědá
barva očí: modrá
avril lavigne 2010 1.kolo
Emma Watson
20 let
přírodní barva vlasů: špinavá blond
barva očí: tmavě hnědá
emma watson 2010 1.kolo
Hilary Duff
23 let
přírodní barva vlasů:blond
barva očí: světle hnědá
hilary duff 2010 1.kolo
Katy Perry
26 let
přírodní barva vlasů: tmavě hnědá
barva očí: modrá
katy perry 2010 1.kolo
Kristen Stewart
20 let
přírodní barva vlasů: špinavá blond
barva očí: zelená
kristen stewart 2010 1.kolo
Lady GaGa
24 let
přírodní barva vlasů: hnědá
barva očí: modrá
lady GaGa 2010 1.kolo
Megan Fox
24 let
přírodní barva vlasů: černá
barva očí: modrá
megan fox 2010 1.kolo
Miley Cyrus
18 let
přírodní barva vlasů: hnědá
barva očí: modro-zelená
miley cyrus 2010 1.kolo
Rihanna
22 let
přírodní barva vlasů: hnědá
barvaočí: hnědá
rihanna 2010 1.kolo
Selena Gomez
18 let
přírodní barva vlasů: hnědá
barva očí: hnědá
selena gomez 2010 1.kolo