Dálkorádovi 2.

28. června 2011 v 16:22 | Lilianne |  Ze Hry
Tak je tu další díl screenshotů z rodiny Dálkorádových. Předchozí díl je tady. Doufám, že jste se už těšili a to měsíční čekání na další díl nějak přežili :-DDiana nezahálela ani chvíli a hned se s prvním simíkem, který je přišel přivítat v jejich novém domě, s Benem Longem seznámila. Za chvíli z nich byli kamarádi a navečer už byli nejlepší přátelé. To se ale nelíbilo Damiánovi, který žárlil. On totiž místo kamarádů sháněl svou vysněnou práci zločince. A taky se mu to povedlo. Získal práci kapsáře.

Druhý den se Diana seznámila se svou sousedkou Kasandrou Gothovou, která byla zrovna těhotná. Diana si moc oblíbila její zatím nenarozené miminko...

Večer si zase zavolala Bena, který s ní hned začal flirtovat. Diana to ale naštěstí zastavila dřív, než si něčeho stačil všimnout Damián, její manžel. Jenže to se Benovi nelíbilo...začal Dianě nadávat a pochvíli už přátelé nebyli. Měla jsem co dělat, aby se z nich nestali dokonce nepřátelé.

Časem si ale našla práci i Diana. Nebylo to sice za moc peněz, ale práce v rychlém občerstvení byla Dianinou vysněnou, takže jí to nevadilo.

Naštěstí mi Dorotka hned potom vyrostla v teenku, takže jsem jí ani nemusela volat opatrovatelku. Zvolila jsem jí aspiraci sláva, jako má její mamka. A dokonce i celoživotní přání mají stejné, obě chtějí dosáhnout vrcholu kariéry Pohostinství. Tak to jsem zvědavá, jestli se jim to povede...

Protože se mi Dorotka moc nelíbila, změnila jsem jí image. Dostala krásné barbínkovské šatičky a taky se začala líčit. Jen ten řetízek si nechala na památku svého dětství.

1. Jak se vám líbí Dorotka po změně?
2. Myslíte, že si Dorotka najde práci už teď, jako teenager?
3. Je dobře, že Diana Bena odmítala, nebo se radši měla vykašlat na Damiána?

ZA ZAPOJENÍ DO DISKUZE NEBO JINÝ KOMENTÁŘ K TÉMATU A OHODNOCENÍ ČLÁNKU HVĚZDIČKAMI BUDU MOC RÁDA. :-)
TEXT I FOTKY JSOU MOJÍ TVORBY, TAKŽE JAKÉKOLIV KOPÍROVÁNÍ JE ZAKÁZÁNO!

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama