Kapovi 8.díl

14. dubna 2012 v 13:52 | Lilianne |  Ze Hry
Další díl vaší oblíbené rodinyk je tady. :-)

Kenta omrzelo plavání a rozhodl se svůj život trochu pozměnit. Nebojte se, on není zrovna akční typ a tak změna není příliš velká - začal hrát šachy. Ačkoliv je to hra pro dva, on hraje sám proti sobě a napotí se přitom i tak dost. Co když by nevyhrál?
To Regina o samotě dlouho nevydrží. Jen co její manžel začal pracovat přesčas, našla si za něj náhradu - mladého elfa Oberona. Zatím jsou jen přátelé, ale kdo ví...
Avšak ani snaha a dlouhé směny nepomohly Cornwallovi ke služebnímu postupu, ba právě naopak. Celý unavený vezl jednoho malého chlapečka do nemocnice a cesou na vteřinku usnul. Najel na chodík a málem přejel tři lidi. Naštěstí se hned vzpamatoval a strhl sanitku zpátky na silnici, ale záchránář si nemůže dovolit ohrozit něčí životy. A tak si Cornwall poslechl tu nejhorší zprávu - je propuštěn.
Ale bez práce dlouho nebyl. Hned ráno objevil inzerát jedné malé soukromé nemocnice, která hledala nové zaměstnance. Cornwall po místě skočil všema čtyřma a byl přijat, o své nehodě se sice nezmínil, ale...snad se o tom v jeho novém zaměstnání nikdy nedozví.
Práce dala jeho životu znova smysl. Tentokrát se ale začal věnovat i přátelům, aby nezešílel.
Všimněte si, jaké podivné přátele to Cornwall má. Se zaujetím se baví o hřbitově?
Poznáváte ji? Tu darebnou uklízečku Rosťu? Přednedávnem ji Cornwall propustil, dokonce jí hledala policie a rodina si oddychla, že už od ní bude klid, ale ona se zas vrátila. A jak už to bývá jejím zvykem, odnesla si s sebou "dárek". Tentokrát jí asi doma chybělo zrcadlo.
V nové práci si Cornwalla opravdu zamilovali. Už po dvou dnech ho povýšili na laboranta. On se však cítil trochu provinile, stále jim nepřiznal důvod minulého vyhazovu...
I Regině se v práci zadařilo. Také jí povýšili a navíc...
...za svou těžkou dřinu získala odměnu. Detektor lži Nervocuk je poměrně vzácná hračička a tak není divu, že byla Regina štěstím bez sebe, když jí ho šéf daroval.
Díky tomu náhlému zvýšení finančních příjmů rodiny si mohli dovolit pořídit si auto. Je sice starší a z bazaru, ale přesto udělalo všem velkou radost.
A na závěr jen jedna fotka Kenta. Vaří tak rád, že by dokázal s přehledem nasytit manželku i děti,...to by ale nějaké musel mít. Jak sám říká, není kam spěchat, na druhou stranu jeho věk už se přehoupl přes třicítku a tak by si měl dát pozor, protože všechny hezké holky jeho věku už brzy nebudou k mání.


1. Přijdou Cornwallovi zaměstnavatelé na to, co jim zatajil?
2. Najde se vůbec nějaká žena, která by si Kenta dobrovolně vzala?
3. Budou se Regina dál vídat s Oberonem, nebo jí to Cornwall zakáže?

Za zapojení do diskuze nebo jiný komentář k tématu a ohodnocení článku hvězdičkou budu moc ráda. :-)
FOTKY JSOU MOJE TVORBA, TAKŽE JAKÉKOLIV KOPÍROVÁNÍ JE ZAKÁZANÉ!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Jak se ti líbí jarní design?

Moc
Pěkný
Ujde
Nelíbí

Komentáře

1 Alex Alex | Web | 14. dubna 2012 v 19:14 | Reagovat

1. Keď im to nikto nepovie, tak nie :D Ale nakoniec možno to nevydrží a prizná sa sám.

2. Možno hej.. Ale keď aj on bude chcieť :D

3. Budú sa ďalej stretávať, možno to bude aj niečo viac ale to sa Cornwall nedozvie :D :-D

2 Katy* Katy* | E-mail | Web | 14. dubna 2012 v 20:42 | Reagovat

1. Jak říká Alex, když jim to neřekne, tak asi ne...a pokud teď tak dobře pracuje, tak by ho snad ani nemuseli vyhazovat, kdyby na to přišli.
2. Možná...kdyby se někdy odvážil a zajel do centra, třeba by mohl na někoho narazit.
3. Cornwall jí to nezakáže :) Jen ať spolu nic nemají, zní to sice jako klišé, ale myslím, že Oberon si žije s Titanií šťastně (tedy alespoň u mě :D) ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama